Pereiti prie turinio

Krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

MES KURIAME NE TIK APYRANKES IR PAPUOŠALUS, MES PASAKOJAME ŽMONES VIENIJANČIAS ISTORIJAS.

Istorijas, kurios pabrėžia jūsų išskirtinumą, yra neaprėpiamos ir sodrios kaip gyvenimas. Jacob Colinn – tai įkvėpimas ir motyvacija, galimybė švęsti bei prisiminti brangias akimirkas.

Mūsų apyrankės suartins dvi sielas ir leis kurti savo istoriją drauge.

Sukurkite ryšį dovanodami Jacob Colinn apyrankes. Tvirtą, neišskiriamą, tikrą. Derindami laikui nepavaldžią klasiką su modernumu, sukuriame amžiną ir išbandymų nebijantį dviejų žmonių ryšio simbolį.

Jacob Colinn apyrankės unikalios savo ilgaamžiškumu – tam, kad jus ilgai džiugintų.

Visas apyrankes gaminame su meile, kurią siekiame perduoti ir savo klientams. Kruopštus ir atidus kokybiškų medžiagų pasirinkimas ir naudojimas kuriant apyrankes neliks nepastebėtas net išrankiausiųjų.

Kaip ir viskas pasaulyje nestovi vietoje, taip ir mes nenustojame augti ir tobulėti.

Pradėję savo veiklą kaip apyrankių kūrėjai, nuo šiol gaminame ir nekantraujame jums pristatyti mūsų kurtus papuošalus, gimusius iš meilės estetikai ir žmonių ryšiui.

Įkvėpti minimalizmo, mūsų papuošalai suteiks subtilų skonio jausmą, kuris atskleis jūsų unikalumą.

Visada siekiame kokybės bei savo mylimiems pirkėjams siūlome papuošalus, gaminamus iš 925 prabos sidabro, o aukso spalvos papuošalai dengiamus 18k auksu.

Būkite pastebėti ir išsiskirkite su Jacob Colinn papuošalais!

Leiskite mums suteikti jūsų papuošalams gyvybės išgraviruojant svarbias datas, simbolius ar inicialus, kurie neleis pamiršti širdį šildančių prisiminimų.

Kurkime jums brangias istorijas kartu!

Mūsų asortimente rasite graviruojamų pakabukų svarbiems jūsų gyvenimo įvykiams pažymėti – vestuvių metinėms, vaikų gimimui ar norint išreikšti meilę savo augintiniui.